وبلاگ

تاریخچه پارچه کتان لمه

مانتو عمده ، مانتو ساحل
تاریخچه پارچه کتان لمه

پارچه کتان یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین نوع پارچه‌هاست که در سراسر جهان استفاده می‌شود. تاریخچه این پارچه به دوران باستان بازمی‌گردد، زمانی که انسان‌ها برای اولین بار از پنبه و کتان برای تولید پارچه استفاده کردند.

در اروپا، پارچه کتان در قرن های میانه بسیار محبوب بود. این پارچه به دلیل خاصیت‌های خود مانند مقاومت در برابر خوردگی و سایش، ضد حساسیت و قابلیت جذب رطوبت، برای تولید لباس‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفت. همچنین این پارچه برای تولید حوله، رومیزی و دکوراسیون منزل نیز استفاده می‌شد.

مدل میشا

785,000 تومان
مدل میشا مدل جذاب و شیک و ساده از اونجا که خیلیا دنبال کار رو زانو هستن مدل رو طراحی

مدل گیسو

945,000 تومان
مدل گیسو مدل هندی گیسو یکار ۴ فصل که تنخورش خیلی خوبه و جنس بسیار لطیفی داره خیلی خوب با

مدل آفرین

895,000 تومان
مدل آفرین مدل قواره دار بمب و جذاب آفرین همیشه کارای سایز بزرگ جذابیتی ندارن اما طراحی مدل آفرین ترکیب

مدل ویونا

875,000 تومان
مدل ویونا مدل مجلسی فاخر و جذاب ویونا مدلی زیبا و فوق العاده شیک و پر فروش که مشابهش و

در آسیا، پارچه کتان همچنان به عنوان یکی از محصولات اصلی تولیدی در بسیاری از کشورها شناخته شده است. در چین، تولید پارچه کتان به دوران هزاران سال قبل بازمی‌گردد و همچنان این پارچه به عنوان یکی از محصولات اصلی صادراتی این کشور به دیگر کشورها محسوب می‌شود.

در قرن بیستم، با پیدایش نساجی صنعتی، تولید پارچه کتان نیز از روش‌های سنتی به روش‌های صنعتی تغییر کرد. این تغییرات باعث شده است که تولید پارچه کتان به صورت انبوه در سراسر جهان صورت بگیرد.

امروزه، پارچه کتان همچنان به عنوان یکی از پارچه‌های محبوب و مورد استفاده در سراسر جهان شناخته می‌شود. این پارچه به دلیل خاصیت‌های خود مانند مقاومت در برابر خوردگی و سایش، ضد حساسیت و قابلیت جذب رطوبت، همچنان برای تولید لباس‌های مختلف، حوله، رومیزی و دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 دیدگاه در “تاریخچه پارچه کتان لمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *