وبلاگ

تاریخچه پارچه کتان لمه

مانتو عمده ، مانتو ساحل
تاریخچه پارچه کتان لمه

پارچه کتان یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین نوع پارچه‌هاست که در سراسر جهان استفاده می‌شود. تاریخچه این پارچه به دوران باستان بازمی‌گردد، زمانی که انسان‌ها برای اولین بار از پنبه و کتان برای تولید پارچه استفاده کردند.

در اروپا، پارچه کتان در قرن های میانه بسیار محبوب بود. این پارچه به دلیل خاصیت‌های خود مانند مقاومت در برابر خوردگی و سایش، ضد حساسیت و قابلیت جذب رطوبت، برای تولید لباس‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفت. همچنین این پارچه برای تولید حوله، رومیزی و دکوراسیون منزل نیز استفاده می‌شد.

مدل پرستش

825,000 تومان
مدل پرستش امسال کار رنگی بلند یکی از کمیاب ترین مدلای سال هستش این مدل جذاب و پر فروش رنگی

مدل جواهر

1,100,000 تومان
مدل جواهر مدل جواهر که امسال ترکوند مدل جواهر کار سوزن دوزی سه طرح جذاب فوق العاده خاص و فاخر

مدل الینا

610,000 تومان
مدل الینا مدل جذاب و خنک الینا مدل الینا کار سوزن دوزی سه طرح جذاب فوق العاده خنک و نسبتا

مدل شوکا

598,000 تومان
دل جذاب و شیک شوکا مدل شوکا کار سنگدوزی که کلا با دست دوخته شده و سرشونه های کار با

در آسیا، پارچه کتان همچنان به عنوان یکی از محصولات اصلی تولیدی در بسیاری از کشورها شناخته شده است. در چین، تولید پارچه کتان به دوران هزاران سال قبل بازمی‌گردد و همچنان این پارچه به عنوان یکی از محصولات اصلی صادراتی این کشور به دیگر کشورها محسوب می‌شود.

در قرن بیستم، با پیدایش نساجی صنعتی، تولید پارچه کتان نیز از روش‌های سنتی به روش‌های صنعتی تغییر کرد. این تغییرات باعث شده است که تولید پارچه کتان به صورت انبوه در سراسر جهان صورت بگیرد.

امروزه، پارچه کتان همچنان به عنوان یکی از پارچه‌های محبوب و مورد استفاده در سراسر جهان شناخته می‌شود. این پارچه به دلیل خاصیت‌های خود مانند مقاومت در برابر خوردگی و سایش، ضد حساسیت و قابلیت جذب رطوبت، همچنان برای تولید لباس‌های مختلف، حوله، رومیزی و دکوراسیون منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

1 دیدگاه در “تاریخچه پارچه کتان لمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *